Konkurs Szkolno - Przedszkolny" Zdrowie naszym skarbem".

2024-05-08

30 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs Szkolno- Przedzskolny tym razem pod hasłem "Zdrowie naszym skarbem". Przedszkolaki z chwałowickiej 13 - stki i 14 - stki oraz klasy pierwsze naszej placówki mierzyły sie z zadaniami konkursowymi dotyczącymi 3 obszarów: zdrowego odżywiania, higieny oraz sprawności ruchowej. Podczas konkursu odbył sie pokaz strojów : owoców i warzyw. Uczestnicy obejrzeli takze teatyrzyk kukiełkowy "Na straganie" oraz  wzięli udział w zabawie tanecznej zumba kids. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało szanowne juryskładajace się z przedstawicieli dyrekcji poszczególnych placówek, a także członek rady dzielnicy. Wszystkie grupy spisały się na medal. Otrzymały pamiątkowe medale oraz pokaźny zestaw nagród. Na koniec na uczestników czekał smaczny poczęstunek. Dziękujemy sponsorom za wkład w organizację konkursu.